• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Херсонський державний будинок художньої творчості (ХД БХТ)

є позашкільним державним навчальним закладом, який навчає і виховує учнівську молодь в позаурочний і позанавчальний час. Дає дітям та юнацтву додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, а також забезпечує потреби у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля.
На базі закладу діє мобільний консультативний пункт, спеціалісти якого допомагають методичними напрацюваннями працівникам позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області, батькам, дітям і вихованцям щодо розвитку художньо-естетичної творчості, учнівського самоврядування, здорового способу життя. Для розвитку творчого потенціалу, поширення інноваційних підходів до організації навчально-виховного процесу у позашкільних закладах сіпльно з членами Національної спілки майстрів народного мистецтва, викладачами факультету кульутри і мистецтв Херсонського Державного університету, музичного училища, училища культури, методистами будинку художньої творчості почав створюватися інформаційно-методичний центр. Практикується проведення фахових семінарів з вокального, театрального, хореографічного та декоративно-прикладного мистецтва, що дають змогу обмінюватися досвідом, запозичувати нові форми навчання дітей і підлітків у позашкільних закладах.
Важливим напрямком роботи Херсонського державного будинку художньої творчості є організаційно-масова робота, яка розвиває та розкриває здібності учнів, створює умови для самореалізації . «Надія-Молодість-Майбутнє», «Таврійський барвограй», «Карусель мелодій», «Наша земля - Україна», «Музичний вернісаж», «Силует», «Зимова казка», «Поетичний вернісаж», «Акварелі райдуги» - це не повний перелік культурно-мистецьких заходів, у яких беруть участь вихованці та учні позашкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів. Усі вони стали популярними і традиційними. Тільки сьогодні творчі колективи будинку художньої творчості налічують 14 груп та охоплюють майже 200 учнів. І при цьому динаміка розвитку мережі гуртків стрімко зростає. Як результат – численні перемоги у всеукраїнських і міжнародних конкурсах.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi