• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Список переможців щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» серед дітей та учнівської молоді

Список переможців щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» серед дітей та учнівської молоді

2005-11-29

Диплом І ступеня

Ошурко Максим, учень Олексіївської загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів Олексіївської сільської ради Голопристанського району, керівник Чен Катерина Анатоліївна;

Гиніна Анна, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області», керівник Походай Наталя Петрівна.

Диплом ІІ ступеня

Давиденко Анастасія, Шаповал Кароліна, вихованки комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради Херсонської області;

Добровольська Діана, учениця Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району, керівник Урсал Діна Олексіївна;

Сулімовська Орина, вихованка комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв», керівник Тюкалова Олена Юріївна.

Диплом ІІІ ступеня

Свірський Дмитро, учень Антонівської І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради, керівник Діакону Світлана Володимирівна;

Борисов Олександр, учень Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Петрова Н.М.;

Ковнер Олеся, учениця Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Воронова Лариса Михайлівна;

Бондар Анна, учениця Зеленівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №38 Херсонської міської ради, керівник Дубко Надія Олександрівна.

Середня вікова категорія (10 – 13 років)

Диплом І ступеня

Кареба Максим, учень Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Кареба Людмила Сергіївна;

Лашкул Вероніка, учениця Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради Херсонської області, керівник Шовгеля В.В.;

Несмеянов Ігор, учень Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Куліш О.А.

Диплом ІІ ступеня

Кохальський Володимир, учень Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малокопанівської сільської ради голо пристанського району, керівник Садова Оксана Олександрівна;

Коновалов Сергій, вихованець театру-студії «Сувенір» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Моргунова Ганна Йосипівна;

Калан Софія, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ганжа Ольга Олексіївна;

Одінцова Олена, вихованка комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв», керівник Тюкалова Олена Юріївна

Диплом ІІІ ступеня

Фендик Олександра, учениця Новозбур`ївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Новозбур'ївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, керівник Кравцова Ольга Василівна;

Грицишина Катерина, учениця Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Херсонської області, керівник Велесик І.О.;

Ішханян Нонна, учениця Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради Херсонської області, керівник Сахно Альона Леонідівна;

Гордієнко Максим, учень Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад № 2 Каховської районної ради Херсонської області, керівник Кошель Тетяна Василівна.

Старша вікова категорія (14 – 17 років)

Диплом І ступеня

Улік Катерина, учениця Новозбур`ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новозбур'ївської сільської ради Голопристанського району, керівник Перегудова Наталія Анатоліївна;

Стрілець Алла, учениця Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-IIIступенів-гімназія» Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Плакаєва Олена Володимирівна;

Кравчук Анна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка сценічного мистецтва «Маска» Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва генічеської районної ради Херсонської орбласті, керівник Кухтіна Марина Володимирівна.

Диплом ІІ ступеня

Людоговська Карина Володимирівна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю», керівник Тригуб Наталія Володимирівна;

Сердюк Дар’я, учениця Громівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Котляр Тетяна Володимирівна;

Шахунова Валерія, учениця Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради, керівник Богданова Інна Петрівна;

Худенко Віолетта, учениця Східненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Місюра А.М.

Диплом ІІІ ступеня

Дрозд Владислав, учень навчально-виховного комплексу "Чаплинська школа-гімназія" Чаплинської районної ради Херсонської області, керівник Васик Людмила Трофимівна;

Чижикова Яна, учениця Іванівської І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради Херсонської області, керівник Коновалова Ольга Павлівна;

Худик Олег, учень спеціалізованої І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим виченням англійської мови Новокаховської міської ради Херсонської області, керівник Гречана Оксана Анатоліївна;

Ігнатенко Владислав, учень навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад-загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 2» Новокаховської міської ради Херсонської області, керівник Реуцька Олена Асхеланівна.

Автори-виконавці

Диплом І ступеня

Кожевникова Марина, учениця Дніпровської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерського району, Колесніченко Т.В.

Диплом ІІ ступеня

Ходанович Анастасія, учениця Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Горбенко Л.О.

Диплом ІІІ ступеня

Куліш Олександр, учень Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Куліш О.А.

Професійно-технічні навчальні заклади – майстри художнього читання

Диплом І ступеня

Проскуренко Дмитро, учень Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона», керівник Нікулін Андрій Петрович;

Ленчевська Владислава, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище», керівник Глібчук Вікторія Павлівна

Диплом ІІ ступеня

Гапша Владислав, учень Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона», керівник Нікулін Андрій Петрович;

Бевзенко Інна, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», керівник Кушнірук Ніна Михайлівна;

Савченко Юлія, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», керівник Кушнірук Ніна Михайлівна

Диплом ІІІ ступеня

Джердж Тарас, учень Державногно професійно-технічного навчального закладу «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», керівник Сірош Ірина Володимирівна

Мухтеремова Ельмаз, учениця професійно-технічного училища № 27 м. Генічеська Херсонської області, керівник Гаркуша Вікторія Павлівна;

Михайлова Юлія, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище», керівник Глібчук Вікторія Павлівна

Недолуженко Богдана, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», керівник Кушнірук Ніна Михайлівна

Професійно-технічні навчальні заклади – автори-виконавці

Диплом І ступеня

Джиоєва Катерина Сергіївна, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», керівник Сірош Ірина Володимирівна.

Диплом ІІ ступеня

Орленко Вікторія, учениця Цюрупинського професійного ліцею, керівник Рудік Аліна Михайлівна.

Ожогіна Ладислава, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства», керівник Сухенко Наталя Володимирівна.

Л

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi