• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Список переможців щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» серед дітей та учнівської молоді

Список переможців щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» серед дітей та учнівської молоді

2017-11-29

Молодша вікова категорія (6 – 9 років)

Диплом

Гран-прі

-

-

Кривіцька Марія, вихованка Новокаховської школи мистецтв, керівник Тюкалова Олена Юріївна;

Семенюк Данило, учень Велетенської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Білозерської райради Херсонської області, керівник Соловьова Н.М.

Диплом

I ступеня

-

-

-

-

Кольченко Євген, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області, керівник Походай Наталя Петрівна;

Свірський Дмитро, учень Антонівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради, керівник Діакону Світлана Володимирівна;

Федорін Микола, учень опорного закладу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Буренко Галина Миколаївна;

Ульянова Вікторія, вихованка Чорнобаївського будинку культури Білозерського району, керівник Север’янова І.В.

Диплом

II ступеня

-

-

-

-

Воробйова Дар’я, вихованка Новокаховської школи мистецтв, керівник Тюкалова Олена Юріївна;

Левицький Мирослав, учень Херсонської гімназії №6 Херсонської міської ради, керівник Козленкова Анастасія Сергіївна;

Ульянов Марк, учень Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Печуричко Г.Г.;

Гуляєва Марія, учениця Рибальченської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Рибальченської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, керівник Гуляєва Тетяна Володимирівна;

Диплом

III ступеня

-

-

-

-

-

Кудашов Денис, учень Генічеської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області, керівник Царьонкова Любов Анатоліївна;

Прокоп’єва Маріанна, учениця Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради, керівник Іванова Наталя Сергіївна;

Мусат Марія, учениця Голопристанської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради Херсонської області, керівник Редько Лілія Анатоліївна;

Улькіна Оксана, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка сценічного мистецтва «Маска»Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва Генічеської районної ради Херсонської області, керівник Кухтіна Марина Володимирівна;

Куйдан Катерина, учениця Балтазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Свентозельська Олена Миколаївна.

Середня вікова категорія (10 – 13 років)

Диплом

Гран-прі

-

Позняк Марія, учениця комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області», керівник Серба С.Є.

Диплом

I ступеня

-

-

-

Красновид Анастасія, учениця Новозбур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новозбур’ївської сільскої ради Голопристанського району Херсонської області, керівник Огірко Тетяна Семенівна;

Данилюк Дмитро, учень Круглоозерської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, керівник Коломієць Рита Олександрівна;

Перетятко Юлія, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка сценічного мистецтва «Маска»Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва Генічеської районної ради Херсонської області, керівник Кухтіна Марина Володимирівна.

Диплом

II ступеня

-

-

-

Несміянов Ігор, вихованець Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Куліш Олена Анатоліївна;

Збризький Сергій, учень опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа –гімназія» Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Збризька Наталя Василівна;

Кареба Максим, учень Чкалівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області, керівник Кареба Людмила Сергіївна.

Диплом

III ступеня

-

-

-

-

Макаров Євгеній, Кожушко Яна, учні Трифонівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Великоолександрівського району Херсонської області, керівник Коваленко Лариса Валентинівна;

Голер Анастасія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новокаховської міської ради Херсонської області, керівник Новицька Олена Михайлівна;

Слушаєв Дмитро, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням англійської мови Новокаховської міської ради Херсонської області, керівник Тюкалова Олена Юріївна;

Долобані Марія, учениця Херсонської спеціалізованої школи

І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради, керівник Олійник Олена Олексіївна.

Старша вікова категорія (14 – 17 років)

Диплом

Гран-прі

-

Мельник Каріна, учениця Семенівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-позашкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області, керівник Хижинська Т.М.

Диплом

I ступеня

-

-

-

Єрмак Анастасія, учениця Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївської районної ради, керівник Зелена Наталя Василівна;

Гринчук Роман, учень Комишанської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради, керівник Степанова Тетяна Іванівна;

Шайхутдінова Інна, учениця Чкалівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області, керівник Соболєва Галина Семенівна.

Диплом

II ступеня

-

-

-

Борщ Андрій, учень комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області», керівник Місюра А.М.;

Стрілець Алла, учениця Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Плакаєва Олена Володимирівна;

Бубеляк Єлизавета, учениця Генічеської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області, керівник Дзугань Оксана Анатоліївна.

Диплом

III ступеня

-

-

-

-

Кузьмова Анастасія, вихованка театру-студії «Сувенір» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Моргунова Ганна Йосипівна;

Калан Софія, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ганжа Ольга Олексіївна;

Дрозд Владислав, учень опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа –гімназія» Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Васик Людмила Тимофіївна;

Бутенко Катерина, учениця Новозбур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новозбур’ївської сільскої ради Голопристанського району Херсонської області, керівник Іваницька Ольга Володимирівна.

Автори-виконавці

Диплом

I ступеня

-

Манаєнкова Валерія, учениця Кам'янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області, керівник Кушнаренко Н.М.

Диплом

II ступеня

-

-

Макарова Ганна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи

I-III ступенів № 53 Херсонської міської ради, керівник Проніна Надія Олександрівна;

Гаршина Злата, учениця Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Печуричко Г.Г.

Диплом

III ступеня

-

-

-

Корж Тетяна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області, керівник Тригуб Наталя Володимирівна;

Борисов Олександр, учень комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області», керівник Петрова Н.М.;

Куліш Олександр, вихованець Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Куліш Олена Анатоліївна.

Професійно-технічні навчальні заклади – майстри художнього читання

Диплом

I ступеня

-

-

-

-

Кібець Діана, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище», керівник Глібчук Вікторія Павлівна;

Рожнова Надія, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище», керівник Глібчук Вікторія Павлівна;

Джиоєва Катерина, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», керівник Сірош Ірина Володимирівна.

Сава Павло, учень Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона», керівник Нікулін Андрій Петрович.

Диплом

II ступеня

-

-

Яценко Ганна, учениця Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона», керівник Нікулін Андрій Петрович;

Рой Надія, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства», керівник Сухенко Наталя Володимирівна.

Професійно-технічні навчальні заклади – автори-виконавці

Диплом

I ступеня

-

Джиоєва Катерина, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», керівник Сірош Ірина Володимирівна.

Кiлькiсть переглядiв: 234

Коментарi