• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Список переможців щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» серед дітей та учнівської молоді

Список переможців щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» серед дітей та учнівської молоді

2005-12-27

Молодша вікова категорія (6 – 9 років)

Диплом

I ступеня

-

-

Ошурко Максим, учень Олексіївської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Олексіївської сільської ради Голопристанського району, керівник Чен Катерина Анатоліївна;

Гиніна Анна, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області», керівник Походай Наталя Петрівна.

Диплом

II ступеня

-

-

-

Давиденко Анастасія, Шаповал Кароліна, вихованки комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради Херсонської області;

Добровольська Діана, учениця Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району, керівник Урсал Діна Олексіївна;

Сулімовська Орина, вихованка комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв», керівник Тюкалова Олена Юріївна.

Диплом

III ступеня

-

-

-

-

Свірський Дмитро, учень Антонівської загальноосвітньоїшколи

І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради, керівник Діакону Світлана Володимирівна;

Борисов Олександр, учень Музиківської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Петрова Н.М.;

Ковнер Олеся, учениця Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Воронова Лариса Михайлівна;

Бондар Анна, учениця Зеленівської загальноосвітньої школи

I-III ступенів №38 Херсонської міської ради, керівник Дубко Надія Олександрівна.

Середня вікова категорія (10 – 13 років)

Диплом

I ступеня

-

-

-

Кареба Максим, учень Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Кареба Людмила Сергіївна;

Лашкул Вероніка, учениця Бериславської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради Херсонської області, керівник Шовгеля В.В.;

Несмеянов Ігор, учень Посад-Покровської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Куліш О.А.

Диплом

II ступеня

-

-

-

-

Кохальський Володимир, учень Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малокопанівської сільської ради голо пристанського району, керівник Садова Оксана Олександрівна;

Коновалов Сергій, вихованець театру-студії «Сувенір» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Моргунова Ганна Йосипівна;

Калан Софія, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ганжа Ольга Олексіївна;

Одінцова Олена, вихованка комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв», керівник Тюкалова Олена Юріївна

Диплом

III ступеня

-

-

-

-

Фендик Олександра, учениця Новозбур`ївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Новозбур'ївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, керівник Кравцова Ольга Василівна;

Грицишина Катерина, учениця Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Херсонської області, керівник Велесик І.О.;

Ішханян Нонна, учениця Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради Херсонської області, керівник Сахно Альона Леонідівна;

Гордієнко Максим, учень Любимівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад № 2 Каховської районної ради Херсонської області, керівник Кошель Тетяна Василівна.

Старша вікова категорія (14 – 17 років)

Диплом

I ступеня

-

-

-

Улік Катерина, учениця Новозбур`ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новозбур'ївської сільської ради Голопристанського району, керівник Перегудова Наталія Анатоліївна;

Стрілець Алла, учениця Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія» Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Плакаєва Олена Володимирівна;

Кравчук Анна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка сценічного мистецтва «Маска» Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва генічеської районної ради Херсонської орбласті, керівник Кухтіна Марина Володимирівна.

Диплом

II ступеня

-

-

-

-

Людоговська Карина Володимирівна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю», керівник Тригуб Наталія Володимирівна;

Сердюк Дар’я, учениця Громівської загальноосвітньої школи

I-III ступенів Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Котляр Тетяна Володимирівна;

Шахунова Валерія, учениця Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради, керівник Богданова Інна Петрівна;

Худенко Віолетта, учениця Східненської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Місюра А.М.

Диплом

III ступеня

-

-

-

-

Дрозд Владислав, учень навчально-виховного комплексу "Чаплинська школа-гімназія" Чаплинської районної ради Херсонської області, керівник Васик Людмила Трофимівна;

Чижикова Яна, учениця Іванівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради Херсонської області, керівник Коновалова Ольга Павлівна;

Худик Олег, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим виченням англійської мови Новокаховської міської ради Херсонської області, керівник Гречана Оксана Анатоліївна;

Ігнатенко Владислав, учень навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад-загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 2» Новокаховської міської ради Херсонської області, керівник Реуцька Олена Асхеланівна.

Автори-виконавці

Диплом

I ступеня

-

Кожевникова Марина, учениця Дніпровської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерського району, керівник

Колесніченко Т.В.

Диплом

II ступеня

-

Ходанович Анастасія, учениця Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Горбенко Л.О.

Диплом

III ступеня

-

Куліш Олександр, учень Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Куліш О.А.

Професійно-технічні навчальні заклади – майстри художнього читання

Диплом

I ступеня

-

-

Проскуренко Дмитро, учень Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона», керівник Нікулін Андрій Петрович;

Ленчевська Владислава, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище», керівник Глібчук Вікторія Павлівна.

Диплом

II ступеня

-

-

-

Гапша Владислав, учень Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона», керівник Нікулін Андрій Петрович;

Бевзенко Інна, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», керівник Кушнірук Ніна Михайлівна;

Савченко Юлія, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», керівник Кушнірук Ніна Михайлівна.

Диплом

III ступеня

-

-

-

-

Джердж Тарас, учень Державногно професійно-технічного навчального закладу «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», керівник Сірош Ірина Володимирівна;

Мухтеремова Ельмаз, учениця професійно-технічного училища № 27 м. Генічеська Херсонської області, керівник Гаркуша Вікторія Павлівна;

Михайлова Юлія, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище», керівник Глібчук Вікторія Павлівна;

Недолуженко Богдана, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», керівник Кушнірук Ніна Михайлівна.

Професійно-технічні навчальні заклади – автори-виконавці

Диплом

I ступеня

-

Джиоєва Катерина Сергіївна, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», керівник Сірош Ірина Володимирівна.

Диплом

II ступеня

-

-

Орленко Вікторія, учениця Цюрупинського професійного ліцею, керівник Рудік Аліна Михайлівна.

Ожогіна Ладислава, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства», керівник Сухенко Наталя Володимирівна.

Кiлькiсть переглядiв: 154

Коментарi